Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeBývanieIdeálna mikroklíma s multi-split klimatizáciou

Ideálna mikroklíma s multi-split klimatizáciou

Na výber sú rôzne klimatizácie. Vyberte si môžete z rôznych modelov klimatizácií, ventilačných systémov a zvlhčovačov. Mnohí sú k tomu skeptickí a uprednostňujú vetranie, no je veľa faktorov, ktoré škodia zdraviu – napríklad prach, výfukové plyny, vírusy a hmyz sa dostanú do domácnosti cez otvorené okno. Nebezpečný môže byť aj pre alergikov a astmatikov. Na udržanie tepla často používame ohrievače, ktoré sušia vzduch, čo tiež nie je veľmi užitočné.

Dlhý život v takýchto podmienkach vedie k rôznym problémom: od zníženej pracovnej kapacity až po vážne choroby. Situáciu dokáže vyriešiť moderná klimatizácia. Pomôže pri vytváraní zdravej mikroklímy v dome. V zime miestnosť vykúri a v horúcom lete ochladí bez potreby dodatočného vetrania.

Najpopulárnejšie sú multi-split systémy. Regulujú nielen teplotu, ale aj vlhkosť, čistia vzduch a odstraňujú cudzie pachy. Multi-split systém Toshiba Daiseikai možno nazvať jedným z úspešných príkladov takejto klimatizácie.

Aká by mala byť multi split klimatizácia

Systém pozostáva z troch vnútorných jednotiek, ktoré je možné umiestniť do samostatných miestností, a jednej vonkajšej jednotky, ktorá je namontovaná na ulici alebo v samostatnej miestnosti.

Ide o nástenný typ klimatizácie. Rozmery vnútornej jednotky sú 275x790x225 mm, takže nebude prekážať pri pohybe po dome a nezaberie veľa miesta. Dizajn je vyrobený v elegantnej bielej farbe, takže zapadne do každého interiéru.

Zariadenie má široký rozsah chladenia a ohrevu: od -15 do +46 stupňov, čo vám umožní rýchlo vytvoriť požadovanú teplotu bez ohľadu na poveternostné podmienky. Split systém môžete ovládať stlačením jedného tlačidla, takže si môžete nastaviť individuálne teplotné parametre pre každú miestnosť.

Klimatizácia má triedu A+++, takže je energeticky veľmi účinná a pracuje ticho, čo vám umožní v noci dobre odpočívať. V zariadení je nainštalované chladivo R410A, vďaka čomu je systém bezpečný pre životné prostredie.

Klimatizácia je vybavená systémom filtrovania IAQ. Uhlíkový filter zachytáva prach a odstraňuje pachy vďaka pridaniu extraktu z čierneho čaju), zatiaľ čo plazmový filter odstraňuje najmenšie čiastočky nečistôt a prachu). Plazmový filter navyše vydrží dlhé roky bez výmeny. Špeciálne pásky obsahujú čiastočky striebra a baktérií mliečneho kvasenia, ktoré navyše účinne čistia vzduch od mikróbov.

Takáto klimatizácia je nenáročná na starostlivosť, keďže je vybavená samočistiacou a samodiagnostickou funkciou. V prípade poruchy systém signalizuje poruchu a na paneli zobrazí chybový kód. A v prípade poruchy sa jednotka automaticky reštartuje.

Inteligentné zariadenie je schopné uložiť nastavenia, je možné ho ovládať pomocou Wi-Fi, takže si vo svojom domove rýchlo vytvoríte nebeskú pohodu! Klimatizácia s multi-split systémom je preto vhodná nielen na vytvorenie komfortných životných podmienok, ale aj na úsporu elektrickej energie a zdravia odstránením prebytočnej vlhkosti.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články