Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyKuchynské spotrebiče do modernej domácnosti

Kuchynské spotrebiče do modernej domácnosti

Útulná a pohodlná kuchyňa nie je len moderným priestorom, ale dôležitá je aj funkčnosť priestoru. Optimálne by malo byť všetko usporiadané v rovnakom štýle a mať všetky potrebné funkčné doplnky. Vstavané domáce spotrebiče pomáhajú vytvoriť takúto kuchyňu – dnes sú mimoriadne populárne, priaznivo zdôrazňujú dizajn interiéru a optimalizujú priestor a vizuálne ho rozširujú.

Jedným z príkladov takýchto kuchynských spotrebičov môžu byť produkty spoločnosti Teka – ide o známeho svetového výrobcu kuchynských spotrebičov s 80-ročnou históriou. Jej produkty nastavujú vysoký štandard kvality s ohľadom na všetky potreby klienta.

Pohodlie a funkčnosť pre kuchyňu

Mikrovlnná rúra Franke FMW 250 CR2 G BK je inovatívnym riešením pre domáce aj profesionálne použitie. Výsledkom je dokonalé pečenie za pár minút a ekonomická spotreba energie.

Nemenej pohodlie vám poskytne multifunkčná elektrická rúra Teka HLB 8510 P BK Maestro Pizza. Disponuje objemom 71 litrov, triedou vysokej spotreby energie (A+), čistiacim systémom HydroClean a širokým teplotným rozsahom (50-250°C), ktorý vám umožní uvariť akýkoľvek pokrm! Je vybavená dotykovým ovládacím panelom, má 8 programov pečenia, funkciu pizza, maxi gril a IVF. Elektrická rúra poskytuje potrebnú bezpečnosť, má pevné dvierka, ako aj špeciálny zámok proti deťom. Samostatne stojí za zmienku pyrolýza – samočistiaci systém rúry: je schopný spáliť malé zvyšky jedla, tuk a iné nečistoty, vďaka čomu je varené jedlo ešte užitočnejšie.

Tip: použite menu boxy.

A, samozrejme, čo si počneme bez moderného drezu! Granitový jednodrez Franke Set G39 Maris MRG 611 má výhodné rozmery a kovovú batériu Samoa v chrómovom prevedení. Je vybavená drenážnou plochou, pôsobí štýlovo a nevtieravo. Jednoduchá inštalácia, rýchla montáž, jednoduché čistenie a vhodné pre všetky typy a materiály stolovej dosky. Drez je možné doplniť chrómovou kuchynskou batériou Franke FN 0147.031, ktorá má výsuvnú sprchu s vysokou ohybnou hadicou 120 cm. Batériu je možné jednoducho nainštalovať na dosku alebo drez.

Sklokeramická varná doska Teka TT 6415 BK4 má 4 zóny so šírkou 60 cm a rám z nehrdzavejúcej ocele a čierneho skla. Je vybavená dotykovým ovládaním, indikátorom ohrevu, má uzamykací systém so senzorom zvukového signálu, ako aj štvornásobné programovanie doby varenia (až 99 minút). Teraz už nie je potrebné doslova „stáť pri sporáku“!

Dosku dopĺňa ostrovčekový digestor FME 407 XS. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, visí na oceľových lankách a vyzerá prekvapivo štýlovo! Vysoká produktivita (220-450 m3/h), nízka hlučnosť (60-75 dB) a 4 stupne výkonu robia jeho použitie naozaj pohodlným!

Vo všeobecnosti je vstavané zariadenie celý súbor, ktorého funkčnosť je možné zvoliť pre konkrétne potreby. Nielenže uľahčuje varenie pomocou všetkých potrebných technických zariadení, ale vytvára aj celistvosť a estetiku interiéru.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články