Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyLetná dovolenka na Slovensku? Navštívte Trnavu, kde vám bude zaručene skvele

Letná dovolenka na Slovensku? Navštívte Trnavu, kde vám bude zaručene skvele

V uplynulých pár rokoch sme boli nútení zostať počas letných dovoleniek doma na Slovensku. Tento rok je to iné, ale napriek tomu sa mnoho z nás rozhodlo neopustiť hranice a podporiť naše podniky a živnostníkov v ich práci. Ubytovanie na Slovensku je kvalitné a je tu prekrásne. Síce si nemôžete kúpiť zájazd k moru, ale zato sa môžete ubytovať blízko nádhernej prírody, objavovať zaujímavé mestá s dlhou históriou, prejsť si nespočetné množstvo hradov, zámkov, zrúcanín, ale tiež si užiť pohodu v aquaparkoch, wellness centrách, deťom ukázať rôzne zvieratá v ZOO … Slovensko má čo ponúknuť, stačí vybrať si niektoré pekné mesto. Čo treba nájsť pohodlné ubytovanie Trnava a stráviť dovolenku v tomto útulnom a peknom meste?

Trnava poteší milovníkov vody aj histórie

Dospelí unavení z práce, či už tej manuálnej, alebo duševnej, psychickej, sa môžu osviežiť v Relax Aqua & Spa. Ide o aquapark, ktorý funguje celoročne a okrem 4 bazénov môžete využiť aj wellness priestor, kde na vás čakajú masáže, sauny a perličkový kúpeľ. V lete je otvorené aj letné kúpalisko. Nájdete tu aj lezeckú stenu, lanovú dráhu, skatepark, minigolf, tobogány, volejbalové ihrisko a basketbalový kôš.

Vodu si užijete aj v mestskej plavárni Zátvor alebo na kúpalisku Castiglione, ktoré sa nachádza na najväčšom trnavskom sídlisku Družba. Ide o novo vybudované kúpalisko, kde nájdete tri detské bazény a jeden plavecký bazén s dĺžkou 50 m. K dispozícii je vám mnoho lavičiek alebo priestorov na tráve, kde môžete oddychovať a opaľovať sa. Nechýba bufet s výborným občerstvením a volejbalové ihrisko.

Ďalším je prírodné kúpalisko Kamenný mlyn, ktoré nájdete na okraji mesta. Jeho kapacita je 2 200 osôb.

Prejdime k histórii… V Trnave nájdete aj Katedrálu sv. Jána Krstiteľa, jeden z najhonosnejších chrámov na Slovensku. Vstup je zadarmo a otvorené je od mája do októbra.

160 000 predmetov kultúrneho dedičstva v mnohých stálych aj dočasných expozíciách, je vám k dispozícii v Západoslovenskom múzeu Trnava. Neprehliadnite ani Galériu Jána Koniarka alebo Múzeum holokaustu Sereď.

Pozrite sa na Hauzi, zarezervujte si lacné a krásne ubytovanie Trnava a tešte sa na čas, ktorý budete tráviť v tomto veľmi peknom meste.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články