Sobota, 25 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeHobbyTefal ECO: Respect k prírode

Tefal ECO: Respect k prírode

Akého spotrebiča by sme sa dokázali vzdať? Keď sa nad tým zamyslíme, ťažko si našu kuchyňu vieme predstaviť bez pomocníkov, ktorí nám toľko uľahčujú život. Čím viac sa zvyšujú nároky na náš výkon v kuchyni, tým častejšie siahame po takých výrobkoch, vďaka ktorým nachádzame rovnováhu medzi povinnosťami a radosťami. Ale nesmieme zabúdať ani na rovnováhu mimo nášho domova.
Tú zachovávajú aj spotrebiče z recyklovaných materiálov Tefal ECO Respect, ktoré šetria prírodné zdroje aj energiu, a tiež to najcennejšie čo máme, čas pre nás a našich blízkych.

Tyčový mixér ECO RESPECT (HB46E840) je prvá ekologicky navrhnutá alternatíva kuchynského tyčového mixéra značky Tefal. Už nie sú potrebné žiadne kompromisy medzi výkonom, dizajnom a zodpovednosťou voči životnému prostrediu. Tento mixér je vyrobený vo Francúzsku z 95% z recyklovaných plastov a sám je z 51% recyklovateľný. Výkon 600 W, odmerná nádoba s objemom 800 ml, dva rýchlostné programy a 4 čepele z nerezovej ocele, z neho robia skvelého pomocníka v kuchyni. Technológia Powelix Life a prvotriedne nože zaisťujú dlhú životnosť ao 30% rýchlejší výsledok mixovania. Ľahko použiteľné a intuitívne štartovacie tlačidlo s dvoma rýchlosťami zvládne behom chvíľky zmixovať optimálnu konzistenciu alebo textúru pokrmu. Ďalšia praktická funkcia je ochrana proti rozstreku surovín, takže vaša kuchyňa zostane čistá a vďaka odnímateľným dielom môžete všetko umyť v umývačke.

Novú radu s označením ECO design dopĺňa stolný mixér ECO RESPECT (BL46EN38). Mixér je vyrobený z 65% z recyklovaných plastov a sám je z 50% recyklovateľný. Výkon 800 W, sklenená tepelne odolná nádoba s obsahom 1,75 litra, dva rýchlostné programy a 4 čepele z nerezovej ocele z neho robia prvotriedneho pomocníka v kuchyni. Umožňuje prípravu rôznych druhov lahodných teplých a studených receptov. Dvojrýchlostný otočný prepínač s pulznou funkciou uľahčuje dosiahnutie správnej konzistencie a termálna sklenená nádoba, ktorá je odolná proti nárazom umožňuje bez obáv mixovať horúce zmesi (až do 80 ° C) aj drviť ľad. Zacvaknutie nádoby do správnej pozície a automatické zaistenie nožov pred chodom zaisťuje systém Smart Lock 3v1. Vyberateľné nože sú tak ľahko prístupné a ľahko sa čistia. Vďaka štyrom prísavkám na základni je mixér stabilný bez ohľadu na hutnosť konzistencie.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články